Centrum Kultury w ŚmigluJust Cover ItCentrum Kultury w ŚmigluJust Cover ItUrząd Marszałkowski Województwa WielkopolskiegoZarząd Powiatu KościańskiegoGmina Śmigiel


KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH
Dodano: 19 Jun 2015

Podczas warsztatów artystycznych wylosowano następującą kolejność przesłuchań konkursowych:

11:00 - Kategoria 9-12 lat:
1. Julia Andrzejewska - Wrocław
2. Wiktoria Przegoń - Poniec
3. Maria Michalska - Chodzież
4. Wiktoria Bugnacka - Budzyń
5. Ewelina Jaśniak - Poznań
6. Nadia Olejnik - Śmigiel
7. Sara Majchrzak - Leszno
8. Hanna Kuzimowicz - Wschowa
9. Aleksandra Gąsiorowska - Poznań
10. Maria Samol - Bronikowo
11. Natalia Gol - Poniec
12. Julia Mężyńska - Swarzędz
13. Zosia Olga Fryś - Kalisz
14. Julia Chudzicka - Niepruszewo
15. Stanisław Świdziński - Śmigiel

12:30 - Kategoria 13-15 lat:
1. Martyna Maślanka - Koszanowo
2. Teresa Drgas - Wielichowo
3. Aleksandra Marcinkowska - Dąbrówka
4. Aleksandra Maćkowiak - Czarnków
5. Julia Walaszczyk - Nowa Brzeźnica
6. Laura Mandelt - Chodzież
7. Wiktoria Janiczak - Chodzież
8. Paulina Szczepaniak - Śmigiel
9. Zofia Woźna - Waszkowo
10. Wiktoria Holka - Budzyń
11. Adrianna Błaszkowska - Stare Miasto
12. Paulina Kaźmierczak - Stare Miasto
13. Julia Szkudlarek - Stare Miasto
14. Arkadiusz Płonczyński - Czapury
15. Natalia Matecka – Leszno
16. Kamila Górna - Budzyń

15:30 - Kategoria 16-25 lat:
1. Katarzyna Kowalska - Buk
2. Oliwia Drożdżyk - Stare Miasto
3. Milena Kumór - Wschowa
4. Dominika Łabędzka - Brońsko
5. Aleksandra Samelczak - Bucz
6. Angelika Malcher - Osłonin
7. Jakub Herfort - Budzyń
8. Nina Larek - Poznań
9. Anna Michalak - Stare Miasto
10. Emilia Lubczyńska - Dzierżoniów
11. Monika Tabat - Chodzież
12. Maja Kocowska - Pobiedziska
13. Agata Ratajczyk – Leszno


WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU PRZESŁUCHAŃ
Dodano: 06 Jun 2015

Decyzją Jury, do drugiego etapu przesłuchań konkursowych zakwalifikowały się następujące osoby:

Kategoria 9-12 lat:
1. Ewelina Jaśniak - Poznań
2. Wiktoria Przegoń - Poniec
3. Natalia Gol - Poniec
4. Julia Chudzicka - Niepruszewo
5. Julia Andrzejewska - Wrocław
6. Hanna Kuzimowicz - Wschowa
7. Areta Pawlicka - Konin
8. Aleksandra Gąsiorowska - Poznań
9. Ula Zubek - Warszawa
10. Julia Mężyńska - Swarzędz
11. Julia Wasielewska - Konin
12. Maria Michalska - Chodzież
13. Sara Majchrzak - Leszno
14. Nadia Olejnik - Śmigiel
15. Maria Samol - Bronikowo
16. Stanisław Świdziński - Śmigiel
Rezerwowi: Zosia Olga Fryś - Kalisz

Kategoria 13-15 lat:
1. Kamila Górna - Budzyń
2. Arkadiusz Płonczyński - Czapury
3. Nina Błaszczyk - Powiercie
4. Zofia Woźna - Waszkowo
5. Teresa Drgas - Wielichowo
6. Adrianna Błaszkowska - Stare Miasto
7. Paulina Kaźmierczak - Stare Miasto
8. Julia Szkudlarek - Stare Miasto
9. Aleksandra Marcinkowska - Dąbrówka
10. Aleksandra Maćkowiak - Czarnków
11. Piotr Zubek - Warszawa
12. Julia Walaszczyk - Nowa Brzeźnica
13. Weronika Radniecka - Konin
14. Wiktoria Janiczak - Chodzież
15. Laura Mandelt - Chodzież
16. Natalia Matecka – Leszno
17. Martyna Maślanka - Koszanowo
18. Paulina Szczepaniak - Śmigiel
Rezerwowi: Wiktoria Holka - Budzyń, Michał Kamiński - Lipno

Kategoria 16-25 lat:
1. Emilia Lubczyńska - Dzierżoniów
2. Nina Larek - Poznań
3. Jakub Herfort - Budzyń
4. Kamil Czeszel - Toruń
5. Angelika Malcher - Osłonin
6. Anna Michalak - Stare Miasto
7. Oliwia Drożdżyk - Stare Miasto
8. Katarzyna Kowalska - Buk
9. Maja Kocowska - Pobiedziska
10. Milena Kumór - Wschowa
11. Sebastian Dudzik - Dąbrowa Górnicza
12. Jagoda Książek - Środa Wlkp.
13. Dagmara Deszcz - Konin
14. Monika Tabat - Chodzież
15. Wiktoria Wizner - Koszalin
16. Agata Ratajczyk – Leszno
17. Dominika Łabędzka - Brońsko
Rezerwowi: Agata Żaba - Świdnica, Aleksandra Samelczak - Bucz

Gratulujemy i do zobaczenia 20 czerwca!


WYNIKI PRZESŁUCHAŃ LOKALNYCH
Dodano: 06 Jun 2015

Decyzją Jury do drugiego etapu przesłuchań zakwalifikowały się następujące osoby:

Kategoria 9-12 lat:
- Nadia Olejnik (Śmigiel)
- Maria Samol (Bronikowo)
- Stanisław Świdziński (Śmigiel)

Kategoria 13-15 lat:
- Martyna Maślanka (Koszanowo)
- Paulina Szczepaniak (Śmigiel)

Kategoria 16-25 lat:
- Dominika Łabędzka (Brońsko)


Harmonogram przesłuchań lokalnych
Dodano: 02 Jun 2015

W najbliższą sobotę, 6 czerwca odbędą się przesłuchania lokalne. Poniżej podajemy listę oraz kolejność według jakiej wystąpią uczestnicy.

Godzina 9.30 - Kategoria 9-12 lat:
1. Adam Andrynowski (Czacz)
2. Iga Markowska (Bronikowo)
3. Nadia Olejnik (Śmigiel)
4. Krzysztof Omieczyński (Nowa Wieś)
5. Maria Samol (Bronikowo)
6. Jagoda Skoracka (Czacz)
7. Monika Stachowiak (Śmigiel)
8. Stanisław Świdziński (Śmigiel)

Godzina 10.15 - Kategoria 13-15 lat:
1. Marianna Han (Śmigiel)
2. Martyna Maślanka (Koszanowo)
3. Ewa Przymus (Śmigiel)
4. Magdalena Samol (Bronikowo)
5. Paulina Szczepaniak (Śmigiel)

Godzina 10.45 - Kategoria 16-25 lat:
1. Oliwia Borowiak (Śmigiel)
2. Paulina Kamieniarz (Śmigiel)
3. Dominika Łabędzka (Brońsko)
4. Jagoda Obiegała (Morownica)
5. Michał Stasik (Nowa Wieś)
6. Monika Stasik (Nowa Wieś)

Ogłoszenie wyników przesłuchań lokalnych ok. godziny 12.00.


Minął termin zgłoszeń
Dodano: 21 May 2015

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane zgłoszenia! Napłynęło łącznie 107 kart z całej Polski, jednak nie wszyscy uczestnicy spełniali wymogi regulaminowe odnośnie wieku, w związku z czym ostatecznie do Jury trafiły 103 zgłoszenia. Teraz przed nimi najtrudniejsza robota – wybrać najlepszych z najlepszych, którzy zostaną zaproszeni na przesłuchania konkursowe :)

Poniżej lista osób, które zostały zgłoszone do konkursu. Jeżeli znajdą Państwo błąd w nazwisku, miejscowości bądź co najważniejsze, w kategorii wiekowej - prosimy o kontakt.

KATEGORIA 9-12 LAT
1. Ewelina Jaśniak - Poznań
2. Wiktoria Muszyńska - Wilkowice
3. Zofia Geisler - Budzyń
4. Wiktoria Bugnacka - Budzyń
5. Roksana Błaszak - Inowrocław
6. Wiktoria Wrotyńska - Poniec
7. Wiktoria Przegoń - Poniec
8. Natalia Gol - Poniec
9. Amelia Kurantowicz - Krzyszkowo
10. Julia Chudzicka - Niepruszewo
11. Julia Andrzejewska - Wrocław
12. Michalina Skrzypczak - Tarnowo Podgórne
13. Zosia Olga Fryś - Kalisz
14. Hanna Kuzimowicz - Wschowa
15. Joanna Zdrojewska - Przeźmierowo
16. Anna Prałat - Nowa Wieś
17. Areta Pawlicka - Konin
18. Natasza Banaś - Gostyń
19. Aleksandra Ławniczak - Gruszczyn
20. Aleksandra Gąsiorowska - Poznań
21. Oliwia Binkowska - Sulęcin
22. Ula Zubek - Warszawa
23. Martyna Manikowska - Swarzędz
24. Weronika Sobaszkiewicz - Swarzędz
25. Urszula Frąckowiak - Grodzisk Wlkp.
26. Julia Mężyńska - Swarzędz
27. Julia Wasielewska - Konin
28. Aleksandra Korol - Chodzież
29. Anna Sałata - Chodzież
30. Maria Michalska - Chodzież
31. Sonia Barbara Bilińska - Leszno
32. Sara Majchrzak - Leszno
33. Marcelina Furmaniak - Leszno
34. Maura Margol - Ślęza
35. Jasmina Szymańska - Bielany Wrocławskie

KATEGORIA 13-15 LAT
1. Kamila Górna - Budzyń
2. Arkadiusz Płonczyński - Czapury
3. Wiktoria Holka - Budzyń
4. Nina Błaszczyk - Powiercie
5. Julia Mróz - Sady
6. Zofia Woźna - Waszkowo
7. Natalia Szynka - Poniec
8. Teresa Drgas - Wielichowo
9. Adrianna Błaszkowska - Stare Miasto
10. Paulina Kaźmierczak - Stare Miasto
11. Julia Szkudlarek - Stare Miasto
12. Michał Kamiński - Lipno (woj. kujawsko-pomorskie)
13. Aleksandra Marcinkowska - Dopiewo
14. Julia Widła - Strzelce Krajeńskie
15. Marika Prałat - Wschowa
16. Norbert Wronka - Wschowa
17. Kamil Kruger - Gniezno
18. Zofia Tadeusz - Kościan
19. Aleksandra Maćkowiak - Czarnków
20. Piotr Zubek - Warszawa
21. Adrian Kroczak - Dzierżoniów
22. Julia Walaszczyk - Nowa Brzeźnica
23. Agata Frąckowiak - Wielichowo
24. Donata Stołowska - Środa Wlkp.
25. Natalia Malicka - Biskupice
26. Weronika Radniecka - Konin
27. Aleksandra Pomykała - Wyciążkowo
28. Marianna Pomykała - Wyciążkowo
29. Klaudia Bibrowska - Górka Duchowna
30. Wiktoria Janiczak - Chodzież
31. Zuzanna Zbieralska - Chodzież
32. Laura Mandelt - Chodzież
33. Natalia Matecka - Leszno
34. Katarzyna Hoffa - Mechlin

KATEGORIA 16-25 LAT
1. Emilia Lubczyńska - Dzierżoniów
2. Nina Larek - Poznań
3. Jakub Herfort - Budzyń
4. Angelika Śpitalniak - Marszew
5. Kamil Czeszel - Toruń
6. Andrzej Płuciniczak - Popowo Stare
7. Angelika Malcher - Osłonin
8. Julita Wróblewska - Sączkowo
9. Kamil Kowalski - Szczecinek
10. Anna Michalak - Stare Miasto
11. Paulina Staszak - Stare Miasto
12. Oliwia Drożdżyk - Stare Miasto
13. Katarzyna Kowalska - Buk
14. Aleksandra Glądys - Jaworze
15. Klaudia Kopczyńska - Lipno (woj. kujawsko-pomorskie)
16. Maja Kocowska - Pobiedziska
17. Grzegorz Kaliciński - Wschowa
18. Milena Kumór - Wschowa
19. Filip Pijacki - Śrem
20. Sebastian Dudzik - Dąbrowa Górnicza
21. Weronika Marchwiak - Środa Wlkp.
22. Jagoda Książek - Środa Wlkp.
23. Dagmara Deszcz - Konin
24. Piotr Wlekliński - Konin
25. Adrianna Stachowiak - Goniembice
26. Jakub Borowiec - Rzepin
27. Mikołaj Zbieralski - Chodzież
28. Monika Tabat - Chodzież
29. Paula Michalak - Chodzież
30. Wiktoria Wizner - Koszalin
31. Urszula Szyszka - Leszno
32. Agata Ratajczyk - Leszno
33. Aleksandra Samelczak - Bucz
34. Anna Żaba - Świdnica


Zgłoszenia także mailowo!
Dodano: 04 May 2015

W związku z licznymi telefonami i prośbami informujemy, że od dziś nagrania i karty zgłoszeniowe można także kierować na adres mailowy ck@ck-smigiel.pl. Czekamy na wasze zgłoszenia!


Eliminacje ruszyły!
Dodano: 09 Feb 2015

Zgodnie z zapowiedzią, publikujemy regulamin oraz kartę zgłoszeniową VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży im. Henryka Pelli "Muzol" 2015. Eliminacje będą trwały do 15. maja, natomiast wyniki opublikujemy najpóźniej 6. czerwca. Zapraszamy do uczestnictwa! :)


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 Next >>

Powered by CuteNews