Centrum Kultury w ŚmigluJust Cover ItCentrum Kultury w ŚmigluJust Cover ItUrząd Marszałkowski Województwa WielkopolskiegoZarząd Powiatu KościańskiegoGmina Śmigiel


Kolejność przesłuchań konkursowych
Dodano: 27 May 2016

Podczas warsztatów artystycznych w dniu 27.05.2016 r. wylosowano kolejność przesłuchań konkursowych.

10:30 - kategoria 9-12 lat:
1. Paula Biskup (Turek)
2. Aleksandra Gąsiorowska (Poznań)
3. Marcelina Furmaniak (Leszno)
4. Antonina Onisk (Łódź)
5. Sara Majchrzak (Leszno)
6. Sonia Barbara Bilińska (Leszno)
7. Iga Garbula (Zielona Góra)
8. Martyna Ćwik (Koszalin)
9. Maria Sarnowska (Chodzież)
10. Wiktoria Muszyńska (Wilkowice)
11. Karolina Mikołajczak (Lipno)
12. Ula Zubek (Warszawa)
13. Amelia Kurantowicz (Krzyszkowo)
14. Zuzanna Lemantowicz (Chorzów)
15. Julia Kopeć (Koziegłowy)
16. Wiktoria Wrotyńska (Poniec)
17. Anna Katarzyńska (Kąkolewo)
18. Jagoda Rataj (Katowice)

12:30 - kategoria 13-15 lat:
1. Paulina Szczepaniak (Śmigiel)
2. Zuzanna Krupa (Siemianowice Śląskie)
3. Natalia Pabiś (Opatów)
4. Weronika Kozak (Śmigiel)
5. Piotr Zubek (Warszawa)
6. Julia Marciniszyn (Żary)
7. Natalia Matecka (Leszno)
8. Natalia Cichoń (Czerwonak)
9. Aleksandra Pieczkowska (Gorzów Wielkopolski)
10. Adam Jagodziński (Leszno)
11. Weronika Radniecka (Zagórów)
12. Julia Walaszczyk (Nowa Brzeźnica)
13. Katarzyna Hoffa (Śrem)
14. Patrycja Spychała (Zbąszynek)
15. Kamila Suwiczak (Zbąszynek)
16. Ewa Przymus (Śmigiel)
17. Nadia Olejnik (Śmigiel)
18. Aleksandra Figurniak (Racibórz)
19. Julia Wasielewska (Konin)
20. Justyna Sitarek (Strzegom)
21. Aleksandra Maćkowiak (Czarnków)
22. Monika Buchwald (Śmigiel)

15:30 - kategoria 16-25 lat:
1. Patrycja Kamola (Legnica)
2. Marta Kurzeja (Żarów)
3. Karolina Kołodziej (Świężyce)
4. Agata Ratajczyk (Leszno)
5. Natalia Kaźmierczak (Luboń)
6. Natalia Tul (Dziergowice)
7. Paulina Kaźmierczak (Stare Miasto)
8. Sandra Toś (Leszno)
9. Karolina Patoka (Jarocin)
10. Julita Wróblewska (Sączkowo)
11. Marta Wawrzyniak (Leszno)
12. Monika Tabat (Chodzież)
13. Hubert Ceglarek (Wieruszów)
14. Julia Georges (Bieńkowice)
15. Sebastian Dudzik (Dąbrowa Górnicza)
16. Małgorzata Cichowicz (Świdnica)
17. Zofia Banaszak (Ostrów Wielkopolski)
18. Martyna Starosta (Buk)
19. Dominika Mosion (Leszno)
20. Magdalena Katarzyńska (Kąkolewo)
21. Patryk Kozak (Śmigiel)


Lista osób zakwalifikowanych do konkursu - lista ostateczna
Dodano: 27 Apr 2016

Decyzją Jury, do drugiego etapu przesłuchań konkursowych zakwalifikowały się następujące osoby:

KATEGORIA 9-12 LAT:
1. Amelia Kurantowicz (Krzyszkowo)
2. Aleksandra Gąsiorowska (Poznań)
3. Jagoda Rataj (Katowice)
4. Martyna Ćwik (Koszalin)
5. Antonina Onisk (Łódź)
6. Paula Biskup (Turek)
7. Anna Katarzyńska (Kąkolewo)
8. Wiktoria Muszyńska (Wilkowice)
9. Marcelina Furmaniak (Leszno)
10. Wiktoria Wrotyńska (Poniec)
11. Sonia Barbara Bilińska (Leszno)
12. Iga Garbula (Zielona Góra)
13. Julia Kopeć (Koziegłowy)
14. Ula Zubek (Warszawa)
15. Zuzanna Lemantowicz (Chorzów)
16. Sara Majchrzak (Leszno)
17. Maria Sarnowska (Chodzież)
18. Karolina Mikołajczak (Lipno)

KATEGORIA 13-15 LAT:
1. Weronika Radniecka (Zagórów)
2. Julia Wasielewska (Konin)
3. Adam Jagodziński (Leszno)
4. Julia Marciniszyn (Żary)
5. Aleksandra Figurniak (Racibórz)
6. Natalia Matecka (Leszno)
7. Kamila Suwiczak (Zbąszynek)
8. Zuzanna Krupa (Siemianowice Śląskie)
9. Justyna Sitarek (Strzegom)
10. Katarzyna Hoffa (Śrem)
11. Patrycja Spychała (Zbąszynek)
12. Aleksandra Maćkowiak (Czarnków)
13. Julia Walaszczyk (Nowa Brzeźnica)
14. Natalia Cichoń (Czerwonak)
15. Piotr Zubek (Warszawa)
16. Aleksandra Pieczkowska (Gorzów Wlkp.)
17. Natalia Pabiś (Opatów)
18. Nadia Olejnik (Śmigiel)
19. Ewa Przymus (Śmigiel)
20. Paulina Szczepaniak (Śmigiel)
21. Weronika Kozak (Śmigiel)
22. Monika Buchwald (Śmigiel)

KATEGORIA 16-25 LAT:
1. Sebastian Dudzik (Dąbrowa Górnicza)
2. Hubert Ceglarek (Wieruszów)
3. Zofia Banaszak (Ostrów Wlkp.)
4. Karolina Kołodziej (Świężyce)
5. Natalia Tul (Dziergowice)
6. Julia Georges (Bieńkowice)
7. Sandra Toś (Leszno)
8. Marta Kurzeja (Żarów)
9. Marta Wawrzyniak (Leszno)
10. Julita Wróblewska (Sączkowo)
11. Magdalena Katarzyńska (Kąkolewo)
12. Karolina Patoka (Jarocin)
13. Natalia Kaźmierczak (Luboń)
14. Agata Ratajczyk (Leszno)
15. Małgorzata Cichowicz (Świdnica)
16. Martyna Starosta (Buk)
17. Patrycja Kamola (Legnica)
18. Paulina Kaźmierczak (Stare Miasto)
19. Dominika Mosion (Leszno)
20. Monika Tabat (Chodzież)
21. Patryk Kozak (Śmigiel)


Przesłuchania lokalne - ZMIANA GODZINY
Dodano: 18 Apr 2016

W najbliższą sobotę, 23 kwietnia odbędą się eliminacje lokalne, w których udział wezmą wokaliści z gminy Śmigiel oraz członkowie Studia Piosenki Muzol. Na prośbę części uczestników zmianie uległa godzina ich rozpoczęcia.

Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godzinie 14:00. Godzinę wcześniej, czyli o godz. 13:00 odbędą się warsztaty wokalne z Marzeną Osiewicz.

Kolejność przesłuchań:

Kategoria 9-12 lat:
1. Aleksandra Jakubiak (Śmigiel)
2. Iga Anna Markowska (Bronikowo)
3. Karolina Mikołajczak (Lipno)
4. Maria Samol (Bronikowo)

Kategoria 13-15 lat:
5. Monika Buchwald (Śmigiel)
6. Weronika Buśko (Czacz)
7. Weronika Kozak (Śmigiel)
8. Martyna Maślanka (Śmigiel)
9. Nadia Olejnik (Śmigiel)
10. Ewa Przymus (Śmigiel)
11. Paulina Szczepaniak (Śmigiel)
12. Stanisław Świdziński (Śmigiel)

Kategoria 16-25 lat:
13. Agnieszka Kasperska (Czacz)
14. Patryk Kozak (Śmigiel)
15. Julia Krysztof (Koszanowo)
16. Magdalena Samol (Bronikowo)


Zgłoszenia na edycję 2016 zakończone!
Dodano: 16 Apr 2016

O północy minął termin przyjmowania zgłoszeń na VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży "Muzol" 2016. Państwa zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, bowiem otrzymaliśmy ponad 230 zgłoszeń! To naprawdę ogromne wyróżnienie dla organizatora, kiedy uczestnicy tak licznie odpowiadają na zaproszenie. Bardzo bardzo dziękujemy!

Teraz czas na pracę komisji eliminacyjnej, która zdecyduje kto zostanie zaproszony na przesłuchania konkursowe w dniu 28 maja br.

Poniżej lista osób, które zostały zgłoszone do konkursu. Jeżeli na listę wkradł się błąd w nazwisku, miejscowości lub kategorii wiekowej, prosimy o niezwłoczny kontakt.

KATEGORIA 9-12 LAT
1. Amelia Kurantowicz (Krzyszkowo)
2. Wiktoria Burek (Świebodzice)
3. Aleksandra Gąsiorowska (Poznań)
4. Katarzyna Wrzesińska (Radwanice)
5. Kinga Lorenc (Aleksandrów Kujawski)
6. Natalia Kinal (Kamieniec)
7. Kinga Gidaszewska (Kościan)
8. Zuzanna Kędzia (Rawicz)
9. Katarzyna Krzyżoszczak (Konary)
10. Amelia Molenda (Leszno)
11. Amelia Śmiejczak (Karchowo)
12. Justyna Przybyła (Tychy)
13. Jagoda Rataj (Katowice)
14. Emilia Nowak (Leszno)
15. Oliwia Kopiec (Radomsko)
16. Nina Żalik (Pawłowice)
17. Kacper Mikołajczuk (Sława)
18. Gabriela Kozik (Krzcin)
19. Natalia Brzezińska (Złotów)
20. Martyna Ćwik (Koszalin)
21. Antonina Onisk (Łódź)
22. Paula Biskup (Turek)
23. Hanna Huzar (Wschowa)
24. Emilia Krakowiak (Chodzież)
25. Wiktoria Świątczak (Tulce)
26. Wiktoria Kaleta (Swarzędz)
27. Julia Małecka (Gruszczyn)
28. Julia Mężyńska (Swarzędz)
29. Anna Prałat (Nowa Wieś k. Rydzyny)
30. Ewelina Jaśniak (Poznań)
31. Agnieszka Kiełbasa (Tulce)
32. Emilia Fularz (Płoty)
33. Alicja Pawlak (Dobra)
34. Dominika Smolińska (Dobra)
35. Zuzanna Gąsiorek (Kłopot)
36. Wiktoria Bugnacka (Budzyń)
37. Aleksandra Michor (Budzyń)
38. Zofia Geisler (Budzyń)
39. Wiktoria Muszyńska (Wilkowice)
40. Melisa Pasoń (Leszno)
41. Marcelina Furmaniak (Leszno)
42. Natalia Gol (Poniec)
43. Anna Katarzyńska (Kąkolewo)
44. Wiktoria Wrotyńska (Poniec)
45. Sonia Barbara Bilińska (Leszno)
46. Natalia Wienke (Chodzież)
47. Roksana Blaszak (Inowrocław)
48. Maja Majchrzak (Legnica)
49. Joanna Boratyńska (Kalisz)
50. Jakub Leszka (Kalisz)
51. Anna Galicka (Świdnica)
52. Aleksandra Ławniczak (Kobylnica)
53. Zofia Kościów (Świdnica)
54. Hanna Głuszko (Mścice)
55. Aleksandra Simińska (Rogoźno Wlkp.)
56. Alicja Przybylska (Rogoźno Wlkp.)
57. Hania Sztachańska (Rokietnica)
58. Iga Garbula (Zielona Góra)
59. Julia Kopeć (Koziegłowy)
60. Julia Kimel (Czerwonak)
61. Nikodem Konieczny (Zielona Góra)
62. Ula Zubek (Warszawa)
63. Laura Gołębiowska (Niepruszewo)
64. Gabriela Kapalska (Wrocław)
65. Aleksandra Bielewicz (Bielsko-Biała)
66. Zuzanna Lemantowicz (Chorzów)
67. Sara Majchrzak (Leszno)
68. Kamil Koska (Kamieniec)
69. Wiktoria Adamczyk (Sompolno)
70. Wiktoria Jarka (Sompolno)
71. Magdalena Sałata (Sompolno)
72. Maria Sarnowska (Chodzież)
73. Aleksandra Jakubiak (Śmigiel)
74. Maria Samol (Bronikowo)
75. Iga Anna Markowska (Bronikowo)
76. Karolina Mikołajczak (Lipno)


KATEGORIA 13-15 LAT
1. Alicja Krzyżoszczak (Konary)
2. Martyna Tarasek (Topola)
3. Stanisław Bronowski (Ciechanów)
4. Zuzanna Maruda (Piła)
5. Agata Frąckowiak (Wielichowo)
6. Oliwia Dąbrowska (Dąbie)
7. Kinga Jankowiak (Chorzemin)
8. Weronika Radniecka (Zagórów
9. Julia Wasielewska (Konin)
10. Maja Olszowiec (Rokietnica)
11. Karolina Kobylańska (Grodzisko)
12. Barbara Urbaniak (Leszno)
13. Roksana Maziarz (Poznań)
14. Adam Jagodziński (Leszno)
15. Julia Marciniszyn (Żary)
16. Maja Kowalska (Żary)
17. Nina Błaszczyk (Powiercie)
18. Kamila Górna (Budzyń)
19. Wiktoria Przegoń (Poniec)
20. Zofia Woźna (Waszkowo)
21. Dobrosława Mościńska (Wschowa)
22. Dominika Pihil (Wschowa)
23. Aleksandra Figurniak (Racibórz)
24. Natalia Matecka (Leszno)
25. Weronika Świątczak (Tulce)
26. Natalia Malicka (Biskupice Wlkp.)
27. Martyna Manikowska (Swarzędz)
28. Kamila Suwiczak (Zbąszynek)
29. Sylwia Borkowska (Świdnica)
30. Klaudia Gardzielik (Dobra)
31. Joanna Przybyła (Wolsztyn)
32. Julia Ostrowska (Polkowice)
33. Donata Stołowska (Środa Wlkp.)
34. Jan Płaczek (Kalisz)
35. Zuzanna Koncur (Polkowice)
36. Aleksandra Maćkowiak (Czarnków)
37. Julia Bartczak (Więckowice)
38. Julia Walaszczyk (Nowa Brzeźnica)
39. Natalia Sinicka (Polkowice)
40. Oliwia Binkowska (Sulęcin)
41. Zofia Górna (Kalisz)
42. Zuzanna Walczak (Chobienia)
43. Ada Ptaszyńska (Rogoźno Wlkp.)
44. Aleksandra Hampel (Rogoźno Wlkp.)
45. Fabian Polus (Rogoźno Wlkp.)
46. Joanna Czechowska (Rogoźno Wlkp.)
47. Joanna Hinz (Rogoźno Wlkp.)
48. Aleksandra Skierecka (Koziegłowy)
49. Natalia Cichoń (Czerwonak)
50. Agata Kądzielawa (Łopuchowo)
51. Marta Luterek (Świdnica)
52. Piotr Zubek (Warszawa)
53. Joanna Piura (Ruda Śląska)
54. Michalina Łukaszyk (Niepruszewo)
55. Aleksandra Pieczkowska (Gorzów Wlkp.)
56. Natalia Pabiś (Opatów)
57. Katarzyna Grubasz (Wrocław)
58. Aleksandra Kowalik (Czechowice-Dziedzice)
59. Zuzanna Krupa (Siemianowice Śląskie)
60. Oktawia Szklarska (Sompolno)
61. Justyna Sitarek (Strzegom)
62. Dominika Kozłowska (Kurów Mały)
63. Katarzyna Hoffa (Śrem)
64. Julia Kamińska (Chojnice)
65. Oliwia Świętek (Poznań)
66. Laura Mandelt (Chodzież)
67. Karolina Krakowiak (Chodzież)
68. Patrycja Spychała (Zbąszynek)
69. Nadia Olejnik (Śmigiel)
70. Ewa Przymus (Śmigiel)
71. Paulina Szczepaniak (Śmigiel)
72. Weronika Kozak (Śmigiel)
73. Weronika Buśko (Czacz)
74. Stanisław Świdziński (Śmigiel)
75. Monika Buchwald (Śmigiel)
76. Martyna Maślanka (Śmigiel)

KATEGORIA 16-25 LAT
1. Aleksandra Równiak (Dobieżyn)
2. Wiktoria Holka (Budzyń)
3. Agata Wolińska (Domaniewice)
4. Maja Mazurek (Poznań)
5. Aleksandra Zgobik (Przybymierz)
6. Zuzanna Olczak (Poznań)
7. Zuzanna Szczepaniak (Złotniki)
8. Klaudia Ptaszyńska (Poznań)
9. Marcelina Olejnik (Szamotuły)
10. Daria Gawęda (Rojewo)
11. Teresa Drgas (Wielichowo)
12. Magdalena Katarzyńska (Kąkolewo)
13. Karolina Słonina (Kostrzyn)
14. Angelika Malcher (Osłonin)
15. Andrzej Płuciniczak (Popowo Stare)
16. Julita Wróblewska (Sączkowo)
17. Emilia Fijałka (Wrocław)
18. Angelika Śpitalniak (Pleszew)
19. Oliwia Łęc (Podarzewo)
20. Agata Jurewicz (Bogatynia)
21. Sebastian Dudzik (Dąbrowa Górnicza)
22. Hubert Ceglarek (Wieruszów)
23. Zofia Banaszak (Ostrów Wlkp.)
24. Agata Grobel (Poznań)
25. Karolina Kołodziej (Świężyce)
26. Natalia Tul (Dziergowice)
27. Julia Georges (Bieńkowice)
28. Anna Zając (Pawłów)
29. Anna Malara (Wschowa)
30. Kacper Kozyra (Wshchowa)
31. Grzegorz Kaliciński (Przyczyna Górna)
32. Joanna Kryś (Osiek)
33. Sandra Toś (Leszno)
34. Aleksandra Iwanicka (Mrowiny)
35. Julia Szkudlarek (Stare Miasto)
36. Sandra Bobrowska (Stare Miasto)
37. Marta Kurzeja (Żarów)
38. Marta Wawrzyniak (Leszno)
39. Agnieszka Mituła (Kalisz)
40. Aleksandra Dziedziulo (Polkowice)
41. Izabela Stopa (Poznań)
42. Jagoda Książek (Środa Wlkp.)
43. Karolina Wenerska (Świdnica)
44. Monika Schaumkessel (Olsztyn)
45. Urszula Szyszka (Leszno)
46. Martyna Lewandowicz (Sieradz)
47. Emilia Lichocka (Koprzywnica)
48. Karolina Patoka (Jarocin)
49. Matylda Obiegała (Bukówiec Górny)
50. Anna-Maria Orwat (Baranowo)
51. Natalia Kaźmierczak (Luboń)
52. Agata Ratajczyk (Leszno)
53. Maciej Nowicki (Rogoźno Wlkp.)
54. Marta Kaniewska (Rogoźno Wlkp.)
55. Weronika Skrzypek (Czerwonak)
56. Magdalena Przybylska (Czerwonak)
57. Marta Nowak (Miękowo)
58. Karolina Gorzejewska (Owińska)
59. Marta Bykowska (Bolechówko)
60. Barbara Mikuła (Chwałków)
61. Małgorzata Cichowicz (Świdnica)
62. Martyna Starosta (Buk)
63. Aleksandra Marcinkowska (Dąbrówka)
64. Patrycja Komorowska (Włocławek)
65. Patrycja Kamola (Legnica)
66. Paulina Kaźmierczak (Stare Miasto)
67. Adriana Krzak (Poznań)
68. Dominika Mosion (Leszno)
69. Izabela Jankowiak (Sława)
70. Anna Mąka (Osieczna)
71. Zuzanna Skrok (Luboń)
72. Adrian Korzeb (Poznań)
73. Aleksandra Strugała (Zbąszynek)
74. Anna Michalak (Kowalewek)
75. Aleksandra Ziemba (Świdnica)
76. Monika Tabat (Chodzież)
77. Patryk Kozak (Śmigiel)
78. Agnieszka Kasperska (Czacz)
79. Magdalena Samol (Bronikowo)
80. Julia Krysztof (Koszanowo)
81. Emilia Chmielowska (Komorniki)


Noclegi
Dodano: 15 Feb 2016

Uprzejmie informujemy, że osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach artystycznych (w przeddzień konkursu) będą mogły skorzystać z noclegów w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Śmiglu. Koszt 1 noclegu: młodzież szkolna – 24 zł, dorośli – 27 zł. Zainteresowanych uprzejmie prosimy o zaznaczenie opcji noclegu na zaktualizowanej karcie zgłoszeniowej, która dostępna jest w zakładce "Zgłoszenia".


Zapraszamy na VII edycję konkursu!
Dodano: 23 Oct 2015

Z przyjemnością informujemy, że VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży "Muzol" 2016 odbędzie się 28 maja 2016r. !
Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne będą od 1 grudnia 2015. Do zobaczenia!


WYNIKI FESTIWALU MUZOL 2015
Dodano: 20 Jun 2015

Zakończyliśmy już VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży "Muzol" 2015. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy laureatom.

Komisja oceniająca w składzie:
- Aleksander Maliszewski
- Halina Benedyk
- Marzena Osiewicz

postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria 9-12 lat:
1 miejsce - Zosia Olga Fryś (Kalisz)
2 miejsce - Julia Mężyńska (Swarzędz)
3 miejsce - Sara Majchrzak (Leszno)
Wyróżnienie - Aleksandra Gąsiorowska (Poznań)

Kategoria 13-15:
1 miejsce - Paulina Kaźmierczak (Stare Miasto)
2 miejsce - Julia Szkudlarek (Stare Miasto)
3 miejsce - Aleksandra Marcinkowska (Dąbrówka)
Wyróżnienia - Aleksandra Maćkowiak (Czarnków), Natalia Matecka (Leszno)

Kategoria 16-25 lat:
1 miejsce - Nina Larek (Poznań)
2 miejsce - Maja Kocowska (Pobiedziska)
3 miejsce - Milena Kumór (Wschowa)
Wyróżnienienie - Monika Tabat (Chodzież)

Nagrodę GRAND PRIX i Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla zdobył Jakub Herfort z Budzynia.

Przyznano również dodatkowe nagrody specjalne:
Nagrodę dla najmłodszego uczestnika z gminy Śmigiel otrzymała Maria Samol z Bronikowa.
Nagrodę dla najmłodszego uczestnika festiwalu ufundowaną przez Posła na Sejm RP Wojciecha Ziemniaka otrzymała Natalia Gol z Ponieca.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów i wyróznionych!


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 Next >>

Powered by CuteNews